Osobní poradenství zdarma|Práce o víkendu BEZ PŘÍPLATKŮ +420 777 192 855 (Po-Ne 8:00 - 21:00)

Montáže projektorů

Instalace projektorů na určené místo, upevnění držáku na zeď nebo strop (držák projektoru není součástí této služby) +  HW, SW nastavení projektoru.

Kompletně vybavíme učebnu či školicí místnost

Pokud potřebujete vybavit učebnu, konferenční či školicí místnost projekční technikou, můžeme vám pomoci. Naší další službou, již nabízíme zákazníkům, je audiovizuální technika a služby. Dokážeme podle přání klienta nejprve navrhnout řešení a použití konkrétních technologií. Pevné instalace projektorů, montáže projektorů a příslušenství skýtají mnoho možností propojení a využití veškerých instalovaných AV součástí.Pokud se například jedná o učebnu či konferenční místnost, uvažujeme o připojení pevného projektoru s ovládáním vstupního signálu podle potřeby – audiovizuální přípojná místa. Dále s klientem rozebereme jeho požadavky a podle místních podmínek přesně navrhneme velikost a typ projekce. Jsme schopni provést změny v elektroinstalaci v závislosti na umístěné technice a jejím využití. Současně dokážeme instalovat náhledové monitory pro přednášející a přísedící. Navrhneme ozvučení tak, aby následná obsluha byla co nejjednodušší, s napojením na PC, nebo DVD. V případě nutnosti zásahu do elektroinstalace provádíme potřebné revize dle platných norem ČR se zakreslením do technické dokumentace.V případě požadavku na rozvedení kabeláže, jiné vrtací a podobné práce nebo nastavení jiných zařízení nám toto přání prosím sdělte při objednání služby.

  • Kontaktování zákazníka montážníkem
  • Montáž projektoru na strop nebo stěnu
  • Základní připojení propojovacích kabelů
  • Úklid po montáži

Ceník služby

Instalace projektoru na strop , Stropní držák projektoru , Projektor do podhleduProjekční plátno , DataprojektorStropní držák projektoruKalibrace projektoru Praha , Montáž projektoru , Profi instalace projektorůStropní držák projektoru , Držák na projektor benq , Stropní držák projektoru epson , Stojan na projektor , Zadní projekce plátno , Teleskopický držák projektoru , Nástěnný držák projektoru , Kalkulátor projekční vzdálenostiVzdálenost projektoru od plátnaBenq projektor kalkulátor , Projection calculator , Připojení projektoru k pc , Jak vybrat projektor , Kalkulátor projekčních vzdáleností Optoma , Projekční plátno elektrické , Projekční plátno bazar , Promítací plátno metráž , Projekční plátno na míru , Elite screens , Projekční plátna pro projektory , Kalibrace barev projektorů , Instalace a nastavení projektorů , Poptávám montáž projektoru a plátnaDodávka a montáž projektoru a plátna , Prezentační a projekční technika , Projektor a tabule , Vybavení učebny projektorem , Instalace projektoru na stenu , Projektoru na zeď , Kdy a jak řešit instalaci projektoru na strop , Lampy a projektory , Projektory levně , Projektory , Dataprojektory , Projektory pro domácí kinoProjektor alza , Plátno na projektor , Mini projektory , Projektor k mobilu , Projektory recenze , Projektor bazar , Test projektorů 2016Jak vyrobit domácí projektor , Jaký projektor pro domácí kino , Full hd projektor , Projektor na filmy , Jak vybrat projektorSpecialista na projektory , Domácí projektor , Výběr projektoru , Projektory a projekční plátna , Projekční plátno se stativem , Projekční plátno nobo , Projekční plátno levně , Projekční plátno velkéMontáž projektoru na stropzavěšení projektoruinstalace projektoru cenamontáž projektoru Praha , Držáky projektorů , Teleskopicky stropní drzak data projektoru dalkove ovladany , Připojení k projektoru nastavení , Instalace dataprojektoruInstalace projektoru cena Návod na instalaci projektoru a platna Instalace projektoruProjektor s montáží na strop , Namontovat projektor pod stropDržáky a stolky pro projektoryUniverzální stropní držák na projektorDemontovat projektor , Jak namontovat projektor na stropJak namontovat projektor , Výměna lampy v projektoru ,